Espresso Roast

Jedná se o srdce našich nejoblíbenějších kávových nápojů.

Jde o speciální směs zrn z Latinské Ameriky a Asie/Tichomoří, která jsou tmavě pražena, aby dala vzniknout bohaté a karamelově nasládlé chuti. 

Jelikož má tato hustá káva výraznou a plnou chuť, kterou nepřebije ani mléko, jde o vynikající základ pro domácí přípravu káv latte či cappuccino. 

Máme pro vás zajímavé zjištění: Espresso bylo vynalezeno v Itálii jistým podnikavcem, který se snažil najít způsob, jak připravit kávu rychleji, aby dokázal obsloužit dojíždějící zákazníky, kteří chvátali na vlak. Paradoxní je, že v dnešní době milovníci kávy v Itálii (a vlastně i ve zbytku světa) dávají přednost tomu, když si mohou svoji kávu Espresso Roast vychutnat v klidu dlouhými, pomalými doušky.

Aktuálně k dispozici

DARK ROAST

  • Zrnková káva
Ideální kombinace:
Croissant a svižná procházka do práce.

Conservation International

Společnost Starbucks již více než deset let spolupracuje s organizací Conservation International (CI) na vytvoření a implementaci programu C.A.F.E. Practices program. Tento program podporuje dodavatele kávy v tom, aby kávu pěstovali a prodávali způsobem, který je ohleduplný k životnímu prostředí. Společnost Starbucks zve k účasti v tomto programu všechna kávová družstva, farmy a dodavatelské řetězce bez rozdílu velikosti. Další informace o organizaci Conservation International