Letní ovocné osvěžení v Starbucks

První teplé dny jsou tu a s nimi do Starbucks přichází jedinečné ovocné osvěžení v podobě tří nových Refresha® nápojů s mrazem sušeným ovocem.

Almond
Příjemné citrusové povzbuzení v sobě ukrývá Cool Lime Strabucks Refresha® s limetovou příchutí a plátky limety. Pokud preferujete ovocnější variaci, ochutnejte Strawberry Açaí Starbucks Refresha®, který v sobě skrývá kombinaci extraktů ze zelené kávy, plodu ovoce Açaí a plátky sladkých jahod. Milovníky krémových nápojů jistě potěší Pink Coconut Starbucks Refresha®, která doplňuje kyselou chuť ovoce Açaí a sladkost jahod kokosovým nápojem a plátky lyofilizovaných jahod.
Vychutnejte si letní Refresha® nápoje v některém ze stylových letních Cold Cupů z naší limitované nabídky. Pokud si v kavárnách Starbucks necháte připravit nápoj do vlastního tumbleru, ušetříte vždy 10 Kč a navíc přispějete k ochraně přírody snížením množství odpadu.
Členi programu Starbucks® Rewards mají od 30.4. jedinečnou příležitost ochutnat nové nápoje jako první. Navíc do 6. června získají extra 10 Hvězd za každý Starbucks Refresha® nápoj při použití karty Starbucks nebo aplikace Starbucks CEE.
 
Užijte si barevné léto se Starbucks!