Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

VYKROČTE V NOVÉM ROCE NA ZELENOU S VÝBORNÝMI VARIACEMI OVESNÉHO LATTE VE STARBUCKS

Začátek roku se ve Starbucks opět ponese v duchu rostlinné nabídky na podporu veganského ledna neboli Veganuary. Starbucks dlouhodobě nabízí širokou škálu rostlinných alternativ mléka v podobě ovesných, sójových, mandlových a kokosových nápojů, které jsou navíc zdarma dostupné ve všech pobočkách. Svůj drink si letos od 9. do 31. ledna můžete vychutnat i s lahodnou veganskou šlehanou smetanou, která je skvělou nemléčnou alternativou klasické šlehačky.

 

Užijte si nové veganské ovesné menu

 

Pro začátek určitě vyzkoušejte novinku Almond Biscotti Oat Latte, ve které se skrývá bohatá chuť biscotti a tóny mandlí. Dohromady tvoří dokonalou kombinaci s ovesným nápojem a doplňují chuť Starbucks® Signature Espresso Roast, tmavě praženého espressa s bohatým  ořechovým chuťovým profilem. To vše navíc ozdobené drcenými sušenkami. Nápoj si samozřejmě můžete upravit podle sebe – třeba s vaší oblíbenou alternativou mléka. A pokud máte chuť na něco chladnějšího, proč nezkusit ledovou variantu?

 

Pro ty, kteří preferují známé chutě, je opět v nabídce hit loňského roku - Caramelised Macadamia Oat Latte, které v sobě ukrývá jemné tóny makadamiového ořechu a karamelu, doplněné posypem karamelizované makadamové chuti. V kombinaci se sametovou alternativou ovesného mléka a Starbucks® Signature Espresso Roast představuje tento nápoj dokonalý doušek, který vám zpříjemní první měsíc nového roku.

 

Lahodné „Veganuary“ ve Starbucks

 

Mléčné alternativy a ovesná latte nejsou jedinými rostlinnými hvězdami v kavárnách Starbucks. Veganské speciality najdete také mezi snacky, které zasytí bez pocitu těžkosti. Pokud dáváte přednost slaným dobrotám, určitě ochutnejte sendvič vyrobený z oblíbených lokálních produktů Lunter s uzeným tofu, sušenými rajčaty, rajčatovým pestem, rostlinnou majonézou a rukolou. Nebo vyzkoušejte Panzanella salát s veggie nudličkami, rajčaty a olivami. Pro milovníky sladkého je v nabídce lahodná veganská novinka - pistáciový koláč s mangem. Koláč na sušenkovém základu s pistáciovým korpusem a mangovou náplní je tou nejlepší odměnou během těžkých prvních pracovních dnů v roce.

 

Zastavte se ve Starbucks a dopřejte si příjemné chvíle s čerstvou kávou a lahodným občerstvením!