Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
Mug Buld Marbled 10oz

Mug Bulb Marbled 10oz

Kulatý keramický hrneček s bíločerným mramorováním v lesklé glazuře.

Mug Siren Tail Wht 12oz

Mug Siren Tail

Hrneček v krásnou povrchovou úpravou v bílé barvě. Logo se nachází uvnitř hrnečku a vychutnáte si v něm nápoj o objemu 355ml.

Mug Siren Green Rim 12oz

Mug Siren Green Rim

Bílý keramický hrneček, který na první pohled vypadá jako plecháček. Hrnek je ozdoben zeleným okrajem a logem sirény.

Cold Cup SS Dual Lid Green 16oz

Cold Cup SS Dual Lid Green

Nerezový tumbler s unikátním vyměnitelným víčkem, díky kterému můžete v jednu chvíli kelímek použít jako termosku a v druhé jako stylový Cold Cup. Kelímek zdobí kontrastní stínování ze zelené do bílé a decentní zelený nápis Starbucks pod okrajem. Objem kelímku je 473 ml.

Cold Cup Grid Green 16oz

Cold Cup Grid Green

Plastový kelímek s bílozeleným designem připomínající vlající vlajku. Kelímek je doplněn o zelené víčko a brčko. Ledové nápoje ve velikosti Grande budou z tohoto Cold Cupu chutnat ještě lépe.

Tumbler Plastic Grid Green 16oz

Tumbler Plastic Grid Green

Plastový tumbler s mřížkovým vzorem, kdy se střídají zelené a průhledné čtverečky. Zajímavý vzor připomínající vlající vlajku si vás dozajista získá. Objem tumbleru je 473 ml.

Mug Glass Green Gradient 12oz

Mug Glass Green Gradient

Skleněný hrneček, který je jedinečný svým barevným přechodem z černé do zelené. Hrneček o objemu 355 ml zdobí zelenobílé logo.

Tumbler SS Ombre Green 20oz

Tumbler SS Ombre Green

Venti tumbler je tu! Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj v této termosce, kdy matná černá plynule přechází do zelené barvy.

Cold Cup Mottled Grn Sip Lid

Cold Cup Mottled Green Sip Lid

Plastový tumbler v černozeleném designu. Zajímavým detailem je víčko, které otevřete pouhým posunutím. Vhodné pro studené nápoje.

Mug Tower ConnectionBlk 14oz

Mug Tower Connection Black

Vysoký, keramický hrneček v černé barvě, který je potisknut lesklými písmeny. Nápis Starbucks je umístěn u ouška. Objem hrnečku je 414 ml.

Cold Cup SS Connection BLK 16oz

Cold Cup SS Connection

Nerezový kelímek v černé barvě s bílý písemenky, ve kterých zakomponované zelené logo Starbucks. Kelímek je doplněn o plastové brčko. Objem kelímku je 473 ml.

Cold Cup SS Beans 16oz

Cold Cup SS Beans

Nerezová kelímek v černé barvě a úchvatným designem kávových zrn, z nichž některá jsou zlatá, stejně jako dominantní nápis Starbucks. V kelímku si vychutnáte nápoj ve velikosti Grande (473 ml).

Cold Cup Bling Soft Touch BLK 16oz

Cold Cup Bling Black

Plastový kelímek o objemu 473 ml s matnou, měkkou povrchovou úpravou. Vychutnejte si svůj ledový nápoj stylově díky tomuto Cold Cupu.

Bottle SS Splash Green  18oz

Bottle SS Splash Green

Bílá nerezová lahev se zelenými stříkanci. Víčko je doplněné o praktické ouško pro snadnou přepravu. Objem lahve je 532 ml.

Cold Brew Maker

Cold Brew Maker

Milujete naše Cold Brew stejně jako my? Nyní si svůj oblíbený kávový nápoj připravit i doma. Nádoba je ze skla a díky oddělenému filtru je příprava kávy ještě jednodušší.

CUTLERY SET MINT W/ GREEN CASE

Set příborů

Příbory v mátové barvě v praktickém zeleném pouzdře.