Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

NECHTE SE UNÉST NA TROPICKÉ VLNĚ LÉTA! 

K prázdninové sezoně neodmyslitelně patří vychlazené ledové drinky. A letos by vám rozhodně nemělo uniknout Frappuccino® Blended Beverage, které je tou pravou esencí léta.

 

Co najdete letos v kavárnách Starbucks® na menu? Samozřejmě, že všechny Frappuccino favority!

  • kávové Coffee Frappuccino®
  • oblíbené Caramel Frappuccino®
  • spojení jahody a smetany ve Strawberries & Cream Frappuccino®
  • klasické Chocolate Cream Frappuccino® sušenek a šlehačky v Java Chip Frappuccino®

Všechny tyto nápoje jsou dokonalým požitkem pro slunečná letní odpoledne.

A přeci jen, pokud by vás honia mlsná a svému dni budete chtít dát dokonalou sladkou tečku, vsaďte na nové Starbucks® dezerty. Smetanová směs vanilky, měkkého sýra skyr a smetany, zdobená ovocnými plody a křupavou polevou ze slunečnicových a dýňových semínek, a také nakrájených lískových oříšků. To vše na bezlepkovém mandlovém dortovém základu v sobě spojuje lahodná novinka – Berry Skyr Slice. Pokud máte rádi menší snacky, určitě sáhněte po Mini CroDots. Mini koblihy s lahodnou náplní, obalené v čokoládě a zakončené drobenkou jsou v kavárnách Starbucks® dostupné ve třech variantách – čokoláda, bílá čokoláda a cukrový CrodDot.

 

Užijte si slunečné dny naplno a vychutnejte si jedno z našich Frappuccin® nápoje v některém ze stylových letních Cold cupů z naší limitované nabídky. Pokud si v kavárnách Starbucks necháte připravit nápoj do vlastního kelímku, ušetříte vždy 10 Kč a navíc přispějete k ochraně přírody snížením množství odpadu. Jako člen Starbucks Rewards programu můžete také využít slevu 5 Kč na promo nápoje pro členy Starbucks Rewards.