Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

JARO VE STARBUCKS JE JEŠTĚ ZELENĚJŠÍ

Jaro klepe na dveře a s ním přichází čas na nové zážitky a vystoupení ze zimního stereotypu. Starbucks proto přináší novou nabídku osvěžujících ledových nápojů s názvem Iced Oat Shaken Espresso. Užijte si tyto nové osvěžující pochoutky, které díky mistrovství našich baristů a unikátní kombinaci chutí nabízejí jedinečný zážitek. Zkrátka a dobře, užijte si jarní sezonu naplno.

 

Pro všechny milovníky kávy bude jistě potěšením nová dvojice nápojů, které jsou navíc zcela rostlinné. Unikátní chuťový profil Iced Toasted Vanilla Oat Shaken Espresso je mixem jemné kávy Blonde Roast spolu s ovesným nápojem, ledem a Toasted Vanilla sirupem. 

Pokud preferujete oříškovou chuť, rozhodně ochutnejte verzi Iced Caramelised Macadamia Oat Shaken Espresso, která kromě kávy Blonde Roast a ovesného nápoje obsahuje také sirup s příchutí karamelizovaných makadamových ořechů. Obě varianty Iced Oat Shaken Espresso jsou charakteristické svou ledově lehkou chutí s odvážným a komplexním závěrem a jsou navíc rostlinné.

A je libo spíše horký nápoj? Určitě si pochutnejte na Caramelised Macadamia Oat Latte, který skrývá jemné tóny makadamového ořechu a karamelu doplněné posypem s karamelizovanou makadamovou příchutí. Nové příchutě jsou speciálně navrženy tak, aby tvořily dokonalou kombinaci s ovesným nápojem a doplňovaly chuť kávy Espresso® Roast, tmavě praženého espressa s bohatým a oříškovým chuťovým profilem. Tento nápoj je také zcela rostlinný.

Ve Starbucks se výjimečné události často oslavují kávou a stejně tak se přistupuje i k příchodu jara. Jedinečná směs Spring Season Blend letos okouzlí milovníky kávy tóny medového keře a dlouhotrvajícím kakaovým závěrem. 

Zastavte se ve Starbucks a dopřejte si příjemné chvíle s čerstvou kávou a lahodným občerstvením!