Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
Product Photo 600x600 (10).jpg

Odyssey Blend I Grapefruit & lískový oříšek

Tato oblíbená káva oslavuje všechny lidi a naší zemi, díky nimž je káva dostupná a je také důkazem toho, že budoucnost kávy je udržitelná. Letos jsme opět velmi hrdí na to, že můžeme představit všechny tři země, ze kterých se tato směs skládá. Každá z nich byla vybrána pro svůj jedinečný způsob pěstování, kultivaci i zpracování. S velkou péčí, citem a vášní se tyto kávy z celého světa spojují v jedinečnou směs, která připomíná novou cestu plnou inovací.

Colombia

Colombia | Bylinná & šťavnatá

Díky více jak 177 cm ročních srážek, bohaté půdě sopečného původu a spoustě sluníčka nabízí oblast Nariño této prémiové kávě ideální prostředí k pěstování.

Dostupná v zrnkovém balení, Starbucks® by Nespresso kapslích a Starbucks VIA® Ready Brew.

Ethiopia

Ethiopia | Jemná & sametová

V Etiopii, která je prapůvodním domovem kávy, mnoho lidí oslavuje kávu doma s rodinou v rámci každodenních kávových rituálů.

Dostupná v zrnkovém balení.

Guatemala

Guatemala Antigua | Kakaová & jemně kořeněná

Farmáři v regionu Antigua, kde se pěstují jedny z nejlepších guatemalských káv, jsou velice hrdí na své farmářské tradice, které si předávají již po mnoho generací.

Dostupná v zrnkovém balení.

Kenya

Kenya | Šťavnatá & komplexní

Keňské vysoké nadmořské výšky, ideální klima a silné farmářské tradice napomáhají výrobě prémiových keňských káv, které jsou ceněné na celém světě. Stejně jako při svém představení v roce 1971 tato káva i nadále ohromuje naše zkušené ochutnavače i zákazníky svou nevyzpytatelnou chutí.

Dostupná v zrnkovém balení.

House Blend

House Blend | Svěží & vyvážená

Tato káva byla našimi odborníky namíchána před více než 40 lety a stanovila směr, kterým se od té doby ubírají všechny námi namíchané směsi. A stejně jako tehdy je to i dnes jedna z našich nejoblíbenějších káv.

Dostupná v zrnkovém balení.

Pike Place

Pike Place® Roast | Příjemná & vyvážená

Tato jemně pražená káva odpovídá bohatému dědictví naší první kavárny na Pike Place Market v Seattlu. Lahodná sama o sobě. Svou chuť neztrácí ani po přidání mléka a cukru

Dostupná v zrnkovém balení.

OBJEVTE CHUŤ MEDIUM ROAST

Středně pražené kávy jsou vyvážené s jemnou a bohatou chutí.