Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

OBJEVTE CHUŤ MEDIUM ROAST

Středně pražené kávy jsou vyvážené s jemnou a bohatou chutí.

Tribute Blend Product Photo

Tribute Blend I Kouzlo černých třešní & koření na pečení

Přivítejte jedinečnou směs zrnkové kávy, která od svého světového debutu v roce 2011 sklízí obrovský úspěch u milovníků kávy po celé Zeměkouli. Starbucks Tribute Blend® slaví neuvěřitelnou rozmanitost světa kávy a letošní směs zahrnuje čtyři druhy z našich oblíbených oblastí: bylinnou Sumatru, čokoládovou Kolumbii, kořeněnou Papuu-Novou Guineu a ovocnou Etiopii. Čtyři odlišné tóny přinášejí dokonalou harmonii, která vynikne díky pečlivým technikám zpracování. Nová směs zrnkové kávy Starbucks Tribute Blend® vás ohromí tóny černých třešní a koření na pečení a je jako stvořená pro chladné zimní dny. Plná chuť s čokoládovým podtónem vás zahřeje u srdce.

Colombia

Colombia | Bylinná & šťavnatá

Díky více jak 177 cm ročních srážek, bohaté půdě sopečného původu a spoustě sluníčka nabízí oblast Nariño této prémiové kávě ideální prostředí k pěstování.

Dostupná v zrnkovém balení, Starbucks® by Nespresso kapslích a Starbucks VIA® Ready Brew.

Ethiopia

Ethiopia | Jemná & sametová

V Etiopii, která je prapůvodním domovem kávy, mnoho lidí oslavuje kávu doma s rodinou v rámci každodenních kávových rituálů.

Dostupná v zrnkovém balení.

Guatemala

Guatemala Antigua | Kakaová & jemně kořeněná

Farmáři v regionu Antigua, kde se pěstují jedny z nejlepších guatemalských káv, jsou velice hrdí na své farmářské tradice, které si předávají již po mnoho generací.

Dostupná v zrnkovém balení.

Kenya

Kenya | Šťavnatá & komplexní

Keňské vysoké nadmořské výšky, ideální klima a silné farmářské tradice napomáhají výrobě prémiových keňských káv, které jsou ceněné na celém světě. Stejně jako při svém představení v roce 1971 tato káva i nadále ohromuje naše zkušené ochutnavače i zákazníky svou nevyzpytatelnou chutí.

Dostupná v zrnkovém balení.

House Blend

House Blend | Svěží & vyvážená

Tato káva byla našimi odborníky namíchána před více než 40 lety a stanovila směr, kterým se od té doby ubírají všechny námi namíchané směsi. A stejně jako tehdy je to i dnes jedna z našich nejoblíbenějších káv.

Dostupná v zrnkovém balení.

Pike Place

Pike Place® Roast | Příjemná & vyvážená

Tato jemně pražená káva odpovídá bohatému dědictví naší první kavárny na Pike Place Market v Seattlu. Lahodná sama o sobě. Svou chuť neztrácí ani po přidání mléka a cukru

Dostupná v zrnkovém balení.