Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

OBJEVTE CHUŤ DARK ROAST

Tmavě pražené kávy jsou vyvážené s jemnou a bohatou chutí.

 

 

Christmas Blend

Christmas Blend l Čokoláda & smrkové dřevo

Zrnková káva Christmas Blend je opět plná pohody a rozzáří každou oslavu. Historická receptura Starbucks kombinuje dokonale vyzrálá sumaterská zrnka s tmavě praženými zrnky z Guatemaly, Kolumbie a Papuy-Nové Guiney. Bohatá, robustní chuť doplňuje nové i staré tradice, sladké, sametové tóny kořeněné čokolády a smrkového dřeva přinášejí milé vzpomínky na nejkouzelnější období roku.

sumtara

Sumatra | Zemitá & bylinná

Má plné, máslové tělo s prakticky žádnou kyselostí, takže intenzita a chuť kávy jednoduše zůstane na jazyku. Nenechte se mýlit, jde o mlsnou kávu. V tom nejlepším provedení jsou koncentrované bylinné tóny a zemité aroma – výmluvné stopy, které tento oblíbený nápoj zanechal na našich košilích a našich srdcích.

Dostupná v zrnkovém balení a Starbucks® by Nespresso kapslích

 

verona

Caffè Verona® | Tmavá čokoláda & sladká po pražení

Tato kávy byla původně namíchána pro restauraci v Seattlu, aby doplnila její skvělý čokoládový dort. Tato výjimečná směs byla nejprve nazývána Jake´s Blend. Po krátké době začala být nabízena i v našich kavárnách pod názvem 80/20 Blend. Tento název odkazuje na složení směsi, kterou tvoří z 80 % Yukon Blend a z 20 % Italian Roast. Tato káva se stala záhy mezi zákazníky nesmírně oblíbenou.

Dostupná v zrnkovém balení a Starbucks® by Nespresso kapslích

espresso

Espresso Roast | Bohatá & karamelová

Jedná se o speciální směs kávových zrn z Latinské Ameriky a Asie/Pacifiku tmavě pražených pro získání bohaté a karamelové sladkosti. Protože tento hutný, plný nápoj má silnou chuť, která obstojí proti mléku, je dokonalým základem pro domácí přípravu latte nebo cappuccina.

Dostupná v zrnkovém balení a Starbucks® by Nespresso kapslích

 

decaf

Decaf Espresso Roast | Bohatá & karamelová

Jedná se o speciální směs kávových zrn z Latinské Ameriky a Asie/Pacifiku tmavě pražených pro získání bohaté a karamelové sladkosti, která při procesu dekofeinizace neztratí svou dokonale plnou chuť. Protože tento hutný, plný nápoj má silnou chuť, která obstojí proti mléku, je dokonalým základem pro domácí přípravu latte nebo cappuccina.

Dostupná v zrnkovém balení a Starbucks® by Nespresso kapslích