Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

Užijte si kouzelné sváteční chvíle s novým Caramel Waffle Latte a ikonickými vánočními nápoji ve Starbucks

Předvánoční shon nás všechny pomalu dohání a ostrůvky klidu jsou přesně tím, co potřebujeme. Udělejte si čas pro sebe a užijte si jedinečný sváteční okamžik v kavárnách Starbucks - se svým oblíbeným nápojem a lahodným vánočním dezertem.

 

Ikonickou dvojici vánočních drinků Starbucks - Gingerbread Latte a Toffee Nut Latte - letos doplňuje novinka Caramel Waffle Latte, příjemným překvapením bude i novinka Hazelnut Chocolate Crunch Hot Chocolate. Pokud se rozhodnete dát přednost horkému čaji, rozhodně sáhněte po aromatické novince Starbucks Teavana™ Winter Spice Hot Tea s přírodními ingrediencemi, která v sobě ukrývá pravou chuť Vánoc.

 

Aby byly vaše kouzelné chvíle kompletní, nezapomeňte si je osladit některým z lahodných svátečních dezertů. Všechny milovníky klasiky jistě okouzlí Red Velvet Muffin s krémovou náplní a polevou, a pokud si chcete svou oblíbenou příchuť vychutnat netradičním způsobem, sáhněte po originálním Red Velvet Donutu. Všechny mlsné jazýčky jistě upoutá Brusinkový dort s bílou čokoládou, který prostě musíte vyzkoušet. Linecký dort s náplní z bílé čokolády a šlehačkou s brusinkami, zdobený kousky bílé čokolády, je tou pravou odměnou, o kterou byste se měli podělit se svými blízkými. Určitě je potěšíte i pravou vánoční klasikou - čokoládovým Christmas Tree Brownie ve tvaru stromečku s vrstvou čokoládovo-máslového krému a posypem zlatého prachu nebo rozkošným perníčkem ve tvaru Santa Bearista.