Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
Mug 10oz Bearista

Mug 10oz Bearista

Roztomilý lesklý hrneček s designem bílého medvěda s červeným kelímkem. Hrneček zdobí dvě uši po stranách a nápis Starbucks umístěn u ouška. V hrnečku si vychutnáte nápoj o objemu 295 ml.

Mug Glass Candy Cane

Mug Glass Candy Cane

Skleněný hrneček s výrazným ouškem, které je vyplněné bílými třpytkami a pokreslené červenými proužky. Objem hrnečku je 355 ml.

Mug Teal Luster

Mug Teal Luster

Zelený hrneček, kterému glazování přidává duhové odlesky. Objem hrnečku je 414 ml.

Mug Gold Scales

Mug Gold Scales

Keramický hrnek v matné zlaté barvě a designem šupin. Nápis Starbucks se nalézá na vnitřní straně. Objem hrnečku je 355 ml.

Red Reusable Cup

Red Reusable Cup

Znovupouživatelný kelímek v červené barvě a bílým víčkem. Nechte si svůj oblíbený nápoj ve velikosti Grande připravit do tohoto kelímku a získejte slevu 10 Kč.

Tumbler SS Lace Green

Tumbler SS Lace Green

Kovová termoska v tmavě zelené barvě a překrásným světle zeleným zdobením. Díky tomuto tumbleru si váš dlouho udrží svoji teplou a vychutnáte si v něm nápoj ve velikosti Grande (473 ml).

Tumbler SS Gold Star

Tumbler SS Gold Star

Kovová termoska v lesklé zlaté barvě a vyrytými hvězdičkami. Nápoj ve velikosti Grande (473) ml si díky tomuto tumbleru udrží svou teplotu po dlouho dobu.

Tumbler Watter Glitter Red

Tumbler Water Glitter Red

Plastový tumbler s unikátním designem. Mezivrstvy tumblery je vyplněná tekutinou, ve které se přelévají červené a zlaté třpytky. S tímto tumblerem rozhodně zazáříte. Objem tumbleru je 473 ml.

Cold Cup SS Marbled

Cold Cup SS Marbled

Kovový kelímek v tmavě zelené barvě s abstraktním zdobením v tónech zelené a červené. Vychutnejte si své ledové nápoje ve velikosti Grande v tomto vánočním kelímku.

Cold Cup Plastic Gem Gold

Cold Cup Plastic Gem Gold

Plastový kelímek ve zlaté barvě se zajímavým vzorem. Vychutnejte si všechny ledové nápoje stylověji díky tomuto kelímku o objemu 473 ml.

Cold Cup Plastic Gem Red

Cold Cup Plastic Gem Red

Červený plastový kelímek je tím pravým doplňkem nejen v době Vánoc. Vychutnejte si svůj oblíbený ledový nápoj ve velikosti Grande v tomto kelímku.

Reusable Cup Stopper

Reusable Cup Stopper

Zátka k našim reusable kelímkům ve tvaru medvídka. Reusable Cup není součástí balení.

Reusable Cup Stopper Tail

Reusable Cup Stopper

Zavřete svůj reusable cup díky této zátce v designu ocásku sirény. Reusable cup není součástí balení.