Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
Mug Pumpkin Matte 12OZ.jpg

Hrnek Pumpkin Matte 12 oz

Stylový hrneček ve tvaru dýně v oranžové barvě a zeleným ouškem, ve kterém si vychutnáte tvůj nápoj o objemu 355 ml.

Cold Cup Plastic Bling Charcoal.jpg

Cold Cup Blink Black 16oz

Plastový kelímek, ve kterém si vychutnáte svůj oblíbený ledový nápoj ve velikosti Grande. Kelímek se díky svému designu krásně leskne a bude dozajista Vaším stylovým doplňkem.

Pumpkin Reusable Cup.jpg

Pumpkin Reusable Cup

Limitovaná edice oblíbeného znovu použitelného kelímku je tu! Černý kelímek, který zdobí několik dýní Vám přinese tu pravou podzimní náladu. Kelímek má objem 473 ml.

Cold Cup SS Oragne 20oz.jpg

Cold Cup SS Orange 20oz

Tento oranžovo-žlutý kovový kelímek je přesně tím pravým, abyste si vychutnali své oblíbené teplé či ledové nápoje ve velikosti Venti. Díky nerezové oceli si váš nápoj udrží dlouho svoji teplotu.

Cold Cup Glow in the Dark 16oz.jpg

Cold Cup Glow in the Dark 16oz

Černý kelímek s motivem pavučin, které ve tmě září. Součástí jsou i samolepky, díky kterým si svůj plastový Cold Cup vyzdobíte podle sebe. Vychutnejte si své oblíbené ledové nápoje v tomto kelímku ve velikosti Grande (473 ml).

Tumbler Plastic PSL 16oz.jpg

Tumbler Plastic PSL 16oz

Plastový tumbler pro všechny milovníky legendárního PSL o objemu 473 ml. Kelímek zdobí PSL přívěšek, který lze sundat a nosit samostatně.

Tumler Trio Gradient 20oz.jpg

Tumbler Trio Gradient 20oz

Termoska v elegantním stínovaném designu, který začíná světle růžovou, přechází přes sytě růžovou do tmavě modré barvy. V tumbleru si vychutnáte nápoj ve velikosti Venti (591 ml).

Starbucks Herschel SS Tumbler .jpg

Tumbler SS Herschel 20oz

Jedinečná kovová termoska, která vznikla ve spolupráci Starbucks a firmy Herschel v černé matné barvě s motivem rozkvetlého kávovníku.

Starbucks Herschel Mini Backpack.jpg

Starbucks Herschel Mini Backpack

Mini batoh z limitované edice, která vznikla ve spolupráci Starbucks a firmy Herschel v černé barvě se zelenými prvky v sobě uvnitř skrývá motiv rozkvetlého kávovníku.

Starbucks Herschel Tote Bag.jpg

Starbucks Herschel Tote Bag

Plátěná taška na zip z limitované edice, která vznikla ve spolupráci Starbucks a firmy Herschel v černé barvě se zelenými prvky v sobě uvnitř skrývá motiv rozkvetlého kávovníku.