Naše společnost

Pokud by někdo řekl, že společnost Starbucks praží a prodává zrnkovou kávu nejvyšší kvality, měl by pravdu. To je skutečně podstatou našeho podnikání – ale toto vyjádření ani zdaleka nevystihuje společnost Starbucks jako takovou.

Naše kavárny se staly majákem pro milovníky kávy po celém světě. Proč si vybrali právě Starbucks? Protože vědí, že zde vždy naleznou upřímné jednání, příjemnou atmosféru a fantastický šálek dokonale pražené a skvěle připravené kávy.

Očekávejte více než jen kávu

Jsme vášnivými dodavateli kávy a všeho ostatního, díky čemu je návštěva v naší kavárně nezapomenutelným zážitkem. Rovněž nabízíme výběr vynikajících čajů Tazo®, skvělého pečiva a jiných lahodných dobrot, které uspokojí vaše chuťové buňky. V našich kavárnách si navíc budete moci poslechnout pečlivě vybíranou a kvalitní hudbu.

Lidé si chodí do Starbucks popovídat, společně posedět nebo pracovat. Jsme místem, kde se schází lidé ze sousedství, jsme součástí jejich každodenního života – a to nás nesmírně těší. Poznejte nás a uvidíte sami: představujeme mnohem víc než jen kávu, kterou připravujeme.

Více informací o nás

Myslíme si, že byste nám díky těmto informacím mohli lépe porozumět.

Profil společnosti
Podrobnější pohled na naši společnost.
Stáhnout PDF

Časová osa
Naše historie od roku 1971 po současnost.
Stáhnout PDF

Ocenění
Ceny a vyznamenání, které jsme obdrželi.
Stáhnout PDF