Práce ve Starbucks

Kariérní centrum

Welcome

U kávy se sny stávají skutečností. My to dobře víme – Starbucks je místo, kde se něco mimořádného děje každý den. Přidej se k nám a staň se součástí značky, které je po celém světě oblíbená opravdovými milovníky kávy.

Naším posláním je inspirovat a povznášet lidského ducha – zvlášť s každým šálkem, zákazníkem i prostředím, ve kterém žijeme. Toto poslání žije skrze naše zaměstnance, které nazýváme partnery.


Potřebuješ víc informací? Klikni naKariérní centrum.

Chceš přímo reagovat? Podívej se na naše nabídky níže.

Chceš být baristou?
PODÍVEJ SE NA NAŠE NABÍDKY

Chceš být manažer?
PODÍVEJ SE NA NAŠE NABÍDKY

Good Morning

Pro nás každé DOBRÉ RÁNO začíná kávou

Ve Starbucks máme možnost změnit špatný okamžik v ten nejlepší. S námi se každý den stává skvělým dnem – šálek kávy a pozitivní energie má mimořádnou sílu. Každý den, když jdeme do práce, doufáme, že děláme dvě věci: sdílíme výbornou kávu s našimi přáteli a pomáháme dělat svět o něco lepší. Toto byla pravda když jsme otevírali první Starbucks v roce 1971 a je to pravda i nyní.

Passion

Milujeme sdílet naše NADŠENÍ

Naši partneři jsou schopni připravit nejlepší kávu na světě! Jsou šťastní, že mohou sdílet svou znalost s ostatními. Desetitisíce – tolik existuje způsobů na přípravu kávy ve Starbucks a jediné, co tě v tom omezuje je tvoje fantazie. Každý den můžeš inspirovat ostatní svojí kreativitou!

Partners

Chováme se k sobě jako PARTNEŘI

Naše zaměstnance nazýváme partnery a to proto, že se navzájem podporujeme a usilujeme o dosažení společných cílů. Dohromady si uvědomujeme poslání Starbucks a jsme součástí místní komunity stejně tak jako je celosvětově známé jméno značky.

Home

Cítíme se jako DOMA

Partneři tráví čas v našich kavárnách a to i ve svém volném čase. Přitahuje je mimořádná atmosféra, kterou i oni sami vytváří. U nás se cítíte pohodlně, protože máte možnost přizpůsobit svůj pracovní rozvrh svým volnočasovým aktivitám.