Good Morning

Pro nás každé DOBRÉ RÁNO začíná kávou

Ve Starbucks máme možnost změnit špatný okamžik v ten nejlepší. S námi se každý den stává skvělým dnem – šálek kávy a pozitivní energie má mimořádnou sílu. Každý den, když jdeme do práce, doufáme, že děláme dvě věci: sdílíme výbornou kávu s našimi přáteli a pomáháme dělat svět o něco lepší. Toto byla pravda když jsme otevírali první Starbucks v roce 1971 a je to pravda i nyní.

Passion

Milujeme sdílet naše NADŠENÍ

Naši partneři jsou schopni připravit nejlepší kávu na světě! Jsou šťastní, že mohou sdílet svou znalost s ostatními. Desetitisíce – tolik existuje způsobů na přípravu kávy ve Starbucks a jediné, co tě v tom omezuje je tvoje fantazie. Každý den můžeš inspirovat ostatní svojí kreativitou!

Partners

Chováme se k sobě jako PARTNEŘI

Naše zaměstnance nazýváme partnery a to proto, že se navzájem podporujeme a usilujeme o dosažení společných cílů. Dohromady si uvědomujeme poslání Starbucks a jsme součástí místní komunity stejně tak jako je celosvětově známé jméno značky.

Home

Cítíme se jako DOMA

Partneři tráví čas v našich kavárnách a to i ve svém volném čase. Přitahuje je mimořádná atmosféra, kterou i oni sami vytváří. U nás se cítíte pohodlně, protože máte možnost přizpůsobit svůj pracovní rozvrh svým volnočasovým aktivitám.