STARBUCKS TEAVANA HOT TEAS

Spojení Starbucks a kvalitních čajů Teavana

Čaje byly vždycky součástí Starbucks. Celolistové čaje mohli naši zákazníci najít už v naší první kavárně Starbucks na Pike Place Market v Seattlu.
Ve Starbucks již více než 40 let získáváme z kvalitní kávy to nejlepší. A stejně tak nyní přicházíme s velkou inovací, která se týká našich čajů, a to novým spojením Starbucks Teavana. Starbucks Teavana přináší zcela novou škálu kvalitních čajů a čajových směsí, které mají svůj původ u předních farmářů a botaniků, a přináší neobjevené a barvité chutě.
Naše výběrové čaje pochází z rostliny Camelia Sinensis, a to ručním sběrem vrchních pupenů a celých lístků. Dalšími důležitými předpoklady pro kvalitu jsou podmínky pro růst čajovníku a správné načasování doby sběru. Stejně jako u kávy, vyhledáváme oblasti s vyššími nadmořskými výškami, které nám pak přináší unikátní plnou chuť a jsou tím pravým pro naši nabídku čajů Starbucks Teavana.
Výběrem toho nejlepšího z čajovníků a přidáním dalších ingrediencí vytváříme z čajů nový bohatý zážitek, který probudí vaše tělo i mysl. Neočekávané kombinace a směsi naplní váš každý den úsměvem.

Druhy čaje

Existují tři hlavní druhy čaje, které vznikají různými způsoby zpracování a odlišným stupněm oxidace: bílý, zelený a černý. Dále pak máme bylinné směsi. Na jednotlivé druhy se podíváme blíže: