My Starbucks Rewards

Speciální nabídky a překvapení pro registrované uživatele Starbucks Card

My Starbucks Rewards program je speciální program, díky kterému můžete získávat výhody a další odměny od Starbucks, které jsou k dispozici pouze registrovaným uživatelům.

Jak program funguje?

Je to jednoduché! Registrujte svou starbucks Card na internetových stránkách nebo pomocí mobilní aplikace a pak s ní plaťte své oblíbené produkty v našich kavárnách. Pak už si jen užívejte odměny speciálně pro členy My starbucks Rewards program. O odměnách a exkluzivních nabídkách budete informováni pomocí e-mailu.

Jaké jsou výhody program?

Chcete-li využívat výhod My Starbucks Rewards programu zaregistrujte svou Starbucks Card na internetových stránkách nebo pomocí mobilní aplikace.

  • Jako dárek na uvítanou získáte lahodný muffin z naší nabídky
  • Za své nákupy můžete platit pohodlně pomocí naší mobilní aplikace nebo Strabucks Card
  • Sbíráte hvězdy za své nákupy, za které získáte Tall nebo Grande nápoj zdarma – záleží na Vás. Za každý nákup zaplacený pomocí mobilní aplikací nebo Starbucks Card získáte hvězdy. Odměnu obdržíte vždy, když nasbíráte 10 hvězd na svém účtu.
  • Oslavte s námi své narozeniny. Jako dárek k narozeninám obdržíte lahodné překvapení od Strabucks. Vyberte si Tall nebo Grande nápoj a nebo lahodný muffin v jakékoli naší kavárně Starbucks.
  • Můžete se těšit na sezóní Origin espresso na nás. Nechte si svůj nápoj připravit z limitovaných nabídek káv Origin Espresso a vychutnejte si jedinečnost těchto kávových zrn.
  • Získejte další výhody určené speciálně pro Vás.Ve Strabucks nemusíme mít žádný důvod k oslavě, protože každý den je výjměčný. Zkontrolujte svou e-mailovou schránku a využívejte speciální akce a nabídky výhradně pro členy My Starbucks Rewards program.

Kde koupit Starbucks Card?

Starbucks Card lze zakoupit v jakékoliv kavárně Starbucks v České republice.

Najděte nejbližší kavárnu