My Starbucks Rewards program

Speciální nabídky a překvapení pro registrované uživatele Starbucks Card

My Starbucks Rewards program je speciální program, díky kterému můžete získávat výhody a další odměny od Starbucks, které jsou k dispozici pouze registrovaným uživatelům.

Jak program funguje?

Je to jednoduché! Registrujte svou Starbucks Card na internetových stránkách nebo pomocí mobilní aplikace a pak s ní plaťte své oblíbené produkty v našich kavárnách. Pak už si jen užívejte odměny speciálně pro členy My Starbucks Rewards program. O odměnách a exkluzivních nabídkách budete informováni emailem.

Jaké jsou výhody programu?

Chcete-li využívat výhod My Starbucks Rewards programu, zaregistrujte svou Starbucks Card na internetových stránkách nebo pomocí mobilní aplikace.

  • Jako dárek na uvítanou získáte lahodný muffin z naší nabídky
  • Za své nákupy můžete platit pohodlně pomocí naší mobilní aplikace nebo Starbucks Card
  • Sbíráte hvězdy za své nákupy, za které získáte Tall nebo Grande nápoj zdarma – záleží na Vás. Za každý nákup zaplacený pomocí mobilní aplikace nebo Starbucks Card získáte jednu hvězdu. Odměnu obdržíte vždy, když na svém účtu nasbíráte 10 hvězd.
  • Oslavte s námi své narozeniny! Jako dárek k narozeninám od nás obdržíte lahodné překvapení. Vyberte si Tall nebo Grande nápoj nebo lahodný muffin v jakékoli naší kavárně.
  • Můžete se těšit na sezónní Origin Espresso na nás. Nechte si svůj nápoj připravit z limitovaných nabídek káv Origin Espresso a vychutnejte si jedinečnost těchto kávových zrn.
  • Získejte další výhody určené speciálně pro Vás. Ve Starbucks nemusíme mít žádný důvod k oslavě, protože každý den je výjimečný. Zkontrolujte svou e-mailovou schránku a využívejte speciální akce a nabídky výhradně pro členy My Starbucks Rewards programu.

Kde získat Starbucks Card?

Starbucks Card lze získat v jakékoliv kavárně Starbucks v České republice.

Najděte nejbližší kavárnu