My Starbucks Rewards ‒ věrnostní program

 1. Co to je My Starbucks Rewards a jak se do něj můžu zapojit?

  Jako poděkování našim nejvěrnějším zákazníkům jsme zavedli na náš trh Starbucks Card spolu s programem My Starbucks Rewards. Po koupi Starbucks Card ji stačí zaregistrovat na stránkách nebo přes mobilní aplikaci, abys mohl dostávat odměny za její používání a informace o značce. Při platbě Starbucks Card nebo při použití mobilní aplikace máš možnost dostat od nás každou desátou kávu jako dárek.

 2. Jaké jsou výhody držení registrované Starbucks Card?

  Uvítáme tě v programu pozváním na výborného muffina. K narozeninám dostaneš muffina nebo svůj oblíbený nápoj ve velikosti Tall nebo Grande. Budeš od nás dostávat na svou e-mailovou adresu informace o výjimečných nabídkách a pozvání na akce spojené se značkou Starbucks. A především budeš mít možnost sbírat hvězdičky a dostat svou oblíbenou kávu ve velikosti Tall nebo Grande po nasbírání 10 hvězdiček. Pokud si do svého telefonu stáhneš aplikaci Starbucks, budeš mít možnost spravovat svou Starbucks Card přes telefon a platit za své nákupy telefonem.

 3. Proč je registrace karty nutná k tomu, abych se zapojil do programu?

  Pokud si vytvoříš účet v programu My Starbucks Rewards, budeme se s tebou moci spojit, abychom ti věnovali drobnost na uvítanou, chutný dárek k narozeninám a řadu jiných překvapení, zvláštních nabídek a pozvání. Navíc díky registraci Starbucks Card zvyšuješ její bezpečnost v případě ztráty nebo krádeže.

 4. K čemu jsou hvězdičky a jak se sbírají?

  Hvězdičky jsou svého druhu „měna“ ve věrnostním programu. Pokaždé, když platíš účet registrovanou Starbucks Card nebo telefonem, obdržíš od nás jednu hvězdičku, která bude připsána na účet tvé Starbucks Card. Po nasbírání 10 hvězdiček tě odměníme pozváním na libovolný nápoj ve velikosti Tall nebo Grande a ty budeš mít možnost sbírat další hvězdičky na nápoj zdarma. Počet získaných hvězdiček můžeš kdykoliv zjistit na svém profilu na stránkách http://card.starbuckscoffee.cz/ nebo přes mobilní aplikaci Starbucks.

 5. Jak funguje systém hvězdiček?

  Je to velmi jednoduché! Stačí, když zaregistruješ svoji Starbucks Card na http://card.starbuckscoffee.cz/ nebo v mobilní aplikaci Starbucks, a pokaždé, když ji použiješ při placení v kavárně, systém připíše na tvůj účet hvězdičku. Když nasbíráš 10 hvězdiček, dostaneš od nás nápoj zdarma.

 6. Můžu převést svoje hvězdičky na jiný účet?

  Bohužel hvězdičky jsou připsané na tvůj účet a nelze je přesunout na jiný účet.

 7. Jak zjistím, že mám potřebný počet hvězdiček na nápoj zdarma?

  Během 24 hodin po získání odpovídajícího počtu hvězdiček ti pošleme e-mailovou zprávu se speciálním kuponem, nebo pokud máš mobilní aplikaci Starbucks na svém telefonu, pak si po přihlášení se ke svému účtu všimneš, že máš nárok na odměnu. Stačí, že ukážeš kupon pokladnímu při další návštěvě ve Starbucks, a budeš si moc užít chuť svého oblíbeného nápoje.

  Když nasbíráš 10 hvězdiček, dostaneš od nás libovolný nápoj ve velikosti Tall nebo Grande na náš účet.

 8. Za jak dlouho dostanu kupon po 10. hvězdičce?

  Maximálně do 24 hodin.

 9. Mají hvězdičky dobu platnosti?

  Tvoje hvězdičky platí stejně dlouho jako tvoje Starbucks Card. Pokud ji nepoužiješ během 12 měsíců (platba nebo dobití), všechny prostředky a hvězdičky na kartě propadnou.

 10. Dostanu hvězdičku, pokud musím zaplatit za objednávku částečně Starbucks Card a částečně hotově nebo platební kartou?

  Ano. Dostaneš hvězdičku i za transakci částečně zaplacenou jiným způsobem.

 11. Jak se dozvím, že jsem dostal odměnu?

  Do tvé e-mailové schrány pošleme pozvání s unikátním 8číselným kódem a s informací o odměně. Pro využití kuponu se stačí vydat do naší kavárny a ukázat našemu pokladnímu vytištěné pozvání nebo pozvání v telefonu a uvést číslo kuponu nebo ho naskenovat. Pokud si stáhneš mobilní aplikaci Starbucks, tak se odměna za získaných 10 hvězdiček zobrazí rovněž na obrazovce ve tvé aplikaci. Budeš si ji moci převzít po naskenování QR kódu. Zbytek už je na nás.

 12. Jaké datum platnosti má můj kupon?

  Na každém kuponu je uvedeno jeho datum platnosti. Pro každou nabídku se bude lišit. Kupony obdržené za nasbírané hvězdičky budou vždy platné 1 měsíc ode dne zaslání, tedy po nasbírání 10 hvězdiček.