FAQ pro webové stránky

STARBUCKS CARD

Co je Starbucks Card?
Starbucks Card je předplacená karta, se kterou můžete platit za produkty v kavárnách Starbucks v ČR. Největší výhodou pro naše zákazníky je možnost zapojit se do našeho loajálního programu, který přináší mnoho zajímavých výhod. Starbucks Card je také skvělým dárkem.

Je stanovena minimální částka, kterou musím na kartu vložit?
Ano, minimální částka je 200 Kč a maximální částka je 5000 Kč.

Kde mohu se svou Starbucks Card platit? 
Starbucks Card můžete použít ve všech kavárnách Starbucks v ČR.

Můžu svou Starbucks Card znovu nabít penězi? 
Ano, Starbucks Card lze znovu nabít. Minimální částka pro nabití je 200 Kč a maximální částka, která může být na kartě, je 5000 Kč.

Jak můžu svou Starbucks Card znovu nabít penězi? 
Svou kartu můžete znovu nabít v jakékoliv kavárně Starbucks v ČR a to stejně snadným způsobem jako když si objednáváte svůj oblíbený nápoj – požádáte o to u pokladny.

Můžu platit v českých kavárnách Starbucks Card z jiné země? / Můžu platit českou Starbucks Card i v kavárnách v zahraničí? 
Bohužel ne. Starbucks Card je vydávána pouze pro provozovny v ČR, a tak může být používána pouze zde. A podobně, karty zakoupené v zahraničí nemohou být použity k placení v ČR.

Můžu za objednávku zaplatit z části Starbucks Card a zbytek uhradit jinou platební metodou? 
Samozřejmě. Můžete nejdříve použít Starbucks Card a zbytek doplatit hotovostí nebo kreditní kartou.

Můžu za jeden účet zaplatit více než jednou Starbucks Card? 
Bohužel, není možné za jeden účet platit více než jednou Starbucks Card. A to z toho důvodu, že bychom nevěděli, na jakou z karet bychom měli posílat odměny.

Můžu ovládat svou Starbucks Card pomocí mobilního telefonu? 
Pokud máte telefon s internetovým prohlížečem, můžete jít na naše stránky a odtud svou kartu ovládat. Ale není zde možnost mobilní platby.

Jak dlouho je moje Starbucks Card platná? 
Vaše karta je platná 12 měsíců od poslední provedené transakce. To znamená, že pokaždé, když zaplatíte kartou nebo ji znova dobijete v jakékoli kavárně, platnost karty se prodlouží o 12 měsíců. Dobu platnosti karty si můžete ověřit prostřednictvím vašeho účtu na www.starbuckscoffee.cz.

Můžu mít více karet na jednom účtu? 
Ne, k účtu může být přiřazena pouze jedna karta. V opačném případě by byl problém s přiřazováním odměn.

Jak můžu svoji Starbucks Card zaregistrovat? 
Registraci provedete na www.starbuckscoffee.cz - tento proces je jednoduchý a zabere pouze několik minut. Budete potřebovat 16-místné číslo vaší karty a její bezpečnostní kód - CSC (Card Security Code), což je 5-místné číslo, které najdete na zadní straně pod stírací vrstvou. Na stránkách zvolte nabídku ‘Starbucks Card’ a postupujte dle instrukcí. Nejdříve potřebujete vytvořit svůj účet a dále zaregistrovat svou kartu vyplněním jednoduchého registračního formuláře. Poté bude na vaši emailovou adresu zaslán odkaz pro aktivaci.

Jak můžu zkontrolovat zůstatek na své Starbucks Card? 
Máte tři možnosti, jak zůstatek zkontrolovat:

 1. Ve všech kavárnách Starbucks v ČR – jednoduše požádejte našeho baristu.
 2. Na stránkách www.starbuckscoffee.cz, klikněte na Starbucks Card a přihlaste se. Pokud ještě nemáte účet a nezaregistrovali jste si svou kartu, musíte to nejdříve udělat. Vše, co k tomu potřebujete je 16-místné číslo vaší karty a její bezpečnostní kód - CSC (Card Security Code), což je 5-místné číslo, které najdete na zadní straně pod stírací vrstvou.
 3. Zavoláním na naše Oddělení Péče o Zákazníka +420 235 013 335, které je v provozu každý pracovní den mezi 9.00 a 17:00.

 
Co bych měl/a udělat, pokud byla moje Starbucks Card ztracena nebo ukradena?
Jednoduše se přihlaste na svůj účet na starbuckscoffee.cz, přejděte na část „Moje karta“ a zvolte možnost „Nahlášení ztracené karty“. Nemůžeme vyměnit neregistrovanou Starbucks Card nebo registrovanou Starbucks Card s nulovým zůstatkem. Ve chvíli, kdy nahlásíte ztrátu nebo odcizení vaší karty, zmrazíme váš zůstatek a ten bude následně převeden na vaši novou kartu. Pro více informací zavolejte na naše Oddělení Péče o Zákazníka +420 235 013 335.

Jsou ještě další designy karet? 
V tuto chvíli je pouze jeden design karet, ale v budoucnu představíme další.

Za jaké produkty můžu svou Starbucks Card platit?
Touto kartou můžete platit za veškeré produkty v našich kavárnách. Jedinou výjimkou je, že pomocí Starbucks Card nemůžete zakoupit jinou Starbucks Card.

MY STARBUCKS REWARDS PROGRAM

FAQ_pro_web_str_topCo je MyStarbucks Rewards program a jak se stanu jeho součástí? 
Tato platforma je vytvořena k odměňování našich nejvěrnějších zákazníků. Od okamžiku, kdy zaregistrujete svoji kartu, od nás budete dostávat speciální odměny a informace o událostech ve Starbucks.

Jaké jsou výhody Starbucks Card a její registrace? 
Účast v MyStarbucks Rewards programu vám umožní užít si vaše odměny již od první chvíle registrace!

“Zaregistrujte svoji Starbucks Card a užívejte si odměny.”

 1. Váš oblíbený nápoj za každou desátou návštěvu.
 2. Muffin jako odměnu za registraci.
 3. Váš oblíbený nápoj nebo muffin k narozeninám.
 4. Sezónní Origin Espresso na nás.

Zaregistrováním vaší Starbucks Card se přihlásíte do MyStarbucks Rewards programu v ČR, což vám umožní získávat různé odměny. Navíc budete moci svoji kartu ovládat prostřednictvím našich internetových stránek. Například můžete kontrolovat váš zůstatek na kartě, převést jej na novou kartu nebo nahlásit ztracení či ukradení karty.

Jak poznám, že jsem získal/a odměnu?
Do vaší emailové schránky přijde informace o obdržení odměny společně s unikátním 8-místným číselným kódem. Pro čerpání odměny navštivte naši kavárnu a unikátní kód sdělte baristovi. Pak si svou odměnu už jen vychutnejte.

Jak dlouho je kupón s odměnou platný?
Na každém kupónu je jeho platnost uvedena.

Co je hvězda a jak ji získám?
Systém hvězd je jedním z benefitů MyStarbucks Rewards programu. Pokaždé, když zaplatíte prostřednictvím vaší registrované Starbucks Card, získáte hvězdu. Informace o vašich hvězdách můžete sledovat online po přihlášení na svůj účet. Po získání 10 hvězd obdržíte pozvání na nápoj velikosti Tall zdarma, které zašleme na váš email do 24 hodin po získání nároku na tuto odměnu.

Můžu své hvězdy přesunout na jiný účet?
Ne, hvězdy jsou spojeny s vaším účtem a není možné je převádět na jiné účty.

Pokud budu mít ve své objednávce dva nápoje, získám dvě hvězdy?
Ne. Hvězdy jsou získávány na základě jednotlivých plateb, ne na základě počtu položek objednávky. Ale budeme pro vás připravovat speciální akce, při kterých budete mít možnost získat hvězdy navíc. Sledujte naše e-mailová sdělení, ve kterých vám informace o speciálních akcích určených pro registrované držitele Starbucks Card zasíláme.

Mají mé hvězdy nějakou platnost?
Hvězda má platnost jeden rok ode dne jejího získání, pokud nedojde během jednoho roku ode dne získání Hvězdy k jejímu použití, hvězda bude smazána.

Obdržím hvězdu i v případě, kdy za část objednávky zaplatím prostřednictvím své registrované Starbucks Card a zbytek uhradím jinou platební metodou (hotovostí nebo kreditní kartou)?
Ano, hvězdu získáte i v případě, že část transakce zaplatíte jinou platební metodou.

INFORMACE O VAŠEM ÚČTU

FAQ_pro_web_str_bottomJak můžu svoji Starbucks Card zaregistrovat? 
Jednoduše navštivte naše internetové stránky www.starbuckscoffee.cz, přejděte na ‘Starbucks Card’ a postupujte dle instrukcí.

Co bych měl/a udělat, pokud si nepamatuji přihlašovací jméno nebo heslo ke svému účtu? 
V případě zapomenutého přihlašovacího jména kontaktujte Oddělení Péče o Zákazníka +420 235 013 335. Pokud si nepamatujete své heslo, použijte odkaz ‘Zapomenuté heslo‘.

Co mi umožňuje účet mé karty?
Po vytvoření svého účtu budete moci:

 1. Kontrolovat zůstatek
 2. Kontrolovat předešlé transakce
 3. Převést peníze na jinou kartu
 4. Nahlásit ztracenou nebo ukradenou kartu
 5. Upravovat své osobní údaje
 6. Sledovat počet vašich hvězd
 7. Zrušit účet

Mohu své osobní údaje po vytvoření účtu změnit? 
Ano, kdykoliv si přejete.

ODDĚLENÍ PÉČE O ZÁKAZNÍKA

Abychom pro naše zákazníky zajistili kompletní podporu pro všechny transakce Starbucks Card a ovládání jejich účtů, je tento program podpořen Oddělením Péče o Zákazníka.

Telefonní číslo Starbucks Card call centra je +420 235 013 335 a je zpoplatněno podle místních tarifů.

Oddělení Péče o Zákazníka vám pomůže s následujícími dotazy a problémy:

 • Oblasti spojené se Starbucks Card
 • Dotazy týkající se vašeho účtu
 • Dohady o zůstatku
 • Dotazy na zůstatek
 • Podpora pro ztracenou nebo ukradenou Starbucks Card
 • Obecné stížnosti nejen ke Starbucks Card, ale i ke kavárnám
 • Informace týkající se karet a nových promoakcí

PROVOZNÍ DOBA

Pokud si přejete mluvit s jedním z pracovníků našeho Oddělení Péče o Zákazníky, linka je v provozu:

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 
Sobota: ZAVŘENO 
Neděle: ZAVŘENO 
Státní svátky: ZAVŘENO

Pokud jste zde na vaši otázku nenašli odpověď, kontaktujte naše Oddělení Péče o Zákazníka zavoláním na +420 235 013 335. Můžete také nám také napsat na starbuckscardcz@amrest.eu.